Контактирајте не 

Нашето работно време е од 08:00 до 17:00 од Понеделник до Петок 

Контакт

+38970589111

Локација

Office

Генерал М.Апостолски 27-31, 2000 Штип

Email

info@limact.com

VAT:MK4029022526360

Телефон:

Емил Вучковски

+38970589111

Работни часови

Пон: 08:00 – 17:00
Вто: 08:00 – 17:00
Сре: 08:00 – 17:00
Чет: 08:00 – 17:00
Пет: 08:00 – 17:00
Саб: Затворено
Нед: Затворено

Испрати порака